GABINET STOMATOLOGICZNY

Wybielanie zębów jest rewelacyjnym sposobem na ładniejszy i jaśniejszy uśmiech. Niewątpliwie poprawia samopoczucie i dzięki temu czujemy się bardziej atrakcyjni. Przebarwienia nabywane latami mogą zostać usunięte jedynie przy użyciu materiału wybielającego. Nasze gabinety stomatologiczne mają w ofercie wybielanie zębów żywych i martwych. Proponujemy następujące metody wybielania:

• gabinetowe – przeprowadzone przy użyciu lampy wybielającej BT-Cool Easy. Jest to zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło lampy. Jest całkowicie bezpieczne i trwa około godziny. Efekt pozostaje widoczny przez okres 2 – 3 lat i jest zależny od indywidualnych nawyków pacjenta.
• wybielanie domowe (nakładkowe)- ten rodzaj wybielania wymaga od pacjenta systematyczności i zaangażowania. Profesjonalnie przeprowadzony trwa od 7 – 14 dni. Aby je wykonać lekarz pobiera wyciski potrzebne do wykonania szyny, w którą wprowadza się materiał wybielający. Pacjenci po odpowiednim przeszkoleniu w gabinecie sami nakładają żel do wkładek i wykonują wybielanie w domu. Pacjent jednak zobowiązany jest do zgłaszania się na wizyty kontrolne.
• wybielanie pojedynczych zębów – dotyczy to w szczególny sposób zębów martwych, czyli leczonych kanałowo. Zabieg ten wymaga kilku wizyt, podczas których umieszcza się preparat wybielający wewnątrz przebarwionego zęba. Po uzyskaniu pożądanego efektu lekarz zakłada

KontakT